Моніторинг 24.11.2012 17:25:07
День 1 Сходы выделены цветом
Порядок старту Екіпаж Група КЧ-0 СТАРТ ЗД-1 КП-1 КП-2 КП-3 ФІНІШ ЗД-1-КЧ-Стоп КЧ-0А Рен.вих Серв.вх КЧ-1 Серв.вих СТАРТ ЗД-2 КП-4 КП-5 КП-6 ФІНІШ ЗД-2-КЧ-Стоп  
 
1 201 Новицький Богдан 1 7:00:00 7:07:00 7:33:00 7:57:00 8:46:00 9:16:55 10:51:00 11:51:00 11:58:00 12:24:00 12:44:00 13:31:00 14:01:20  
Поліщук Роман  
2 217 Лисяк Михайло 1 7:02:00 7:09:00 7:47:00 8:12:00 9:12:00 9:49:16 10:55:00 11:55:00 12:02:00 12:31:00 12:54:00 13:47:00 14:21:32  
Солодовник Іван  
3 203 Кузнєцов Микола 2 7:04:00 7:11:00 7:41:00 8:05:00 9:00:00 9:34:01 10:53:00 11:53:00 12:00:00 12:29:00 12:52:00 13:44:00 14:16:48  
Євтєхов Віталій  
4 204 Коробський Володимир 2 7:06:00 7:13:00 7:46:00 8:14:00 9:13:00 9:49:30 10:57:00 11:57:00 12:04:00 12:35:00 12:59:00 13:52:00 14:27:56  
Пономаренко Вячеслав  
5 209 Янукович Віктор 2 7:08:00 7:15:00 7:47:00 9:15:00 10:09:00 10:45:02 11:17:00 12:17:00 12:26:00 12:55:00 13:18:00 14:12:00 14:47:28  
Макаренко Володимир  
6 222 Кущинський Владислав 1 7:10:00 7:17:00 8:23:00 8:44:00 9:33:00 10:05:18 11:07:00 12:07:00 12:14:00 12:40:00 13:01:00 13:48:00 14:17:11  
Литвінчук Микола  
7 221 Олейніков Олександр 2 7:12:00 7:19:00 7:54:00 8:20:00 9:17:00 9:53:35 11:01:00 12:01:00 12:08:00 12:40:00 13:04:00 13:56:00 14:28:29  
Лаврова Олена  
8 202 Горбань Валерій 2 7:14:00 7:21:00 7:54:00 8:21:00 9:19:00 9:58:24 11:03:00 12:03:00 12:10:00 12:39:00 13:03:00 13:56:00 14:29:53  
Ніколаєв Андрій  
9 210 Гудолін Олександр 2 7:16:00 7:23:00 7:53:00 8:18:00 9:19:00 9:52:53 10:59:00 11:59:00 12:06:00 12:35:00 12:58:00 13:51:00 14:25:25  
Циро Дмитро  
10 223 Щекін Сергій 1 7:18:00 7:25:00 8:03:00 8:33:00 9:41:00 10:22:45 11:13:00 12:13:00 12:22:00 12:54:00 13:19:00      
Петнко Ігор  
11 219 Попов Олександр 3 7:20:00 7:27:00 8:04:00 10:34:00   11:49:58 11:52:00 12:52:00 12:59:00       13:09:03  
Гінчук Андрій  
12 211 Демерджи Арсен 1 7:22:00 7:29:00 8:03:00 8:28:00 9:25:00 10:02:06 11:05:00 12:05:00 12:12:00 12:42:00 13:07:00 14:07:00 14:43:04  
Ульяшов Михайло  
13 206 Рожков Сергій 3 7:24:00 7:31:00 8:05:00 8:32:00 9:33:00 10:13:22 11:09:00 12:09:00 12:16:00 12:47:00 13:13:00 14:10:00 14:47:52  
Бельський Володимир  
14 231 Куршутов Альберт 3 7:26:00 7:33:00 8:12:00 8:50:00 9:59:00 10:45:55 11:19:00 12:19:00 12:28:00 13:05:00 13:35:00 14:42:00 15:25:11  
Ушатік Олег  
15 208 Халєєв Петро 2 7:28:00 7:35:00 8:16:00 8:46:00 9:53:00 10:35:26 11:15:00 12:15:00 12:24:00 13:01:00 13:29:00 14:44:00 15:24:04  
Маштак Максим  
16 207 Лівчак Всєвєд 3 7:30:00 7:37:00 8:15:00 8:42:00 9:47:00 10:18:06 11:11:00 12:11:00 12:18:00 12:49:00 13:13:00 14:08:00 14:43:26  
Сорокін Дмитро  
17 216 Блажко Михайло 3 7:32:00 7:39:00 8:32:00 9:08:00 10:27:00 11:34:43 11:38:00 12:38:00 12:45:00 13:33:00 14:11:00 15:26:00    
Літинський Геннадій  
18 218 Гаманко Ксенія 1 7:34:00 7:41:00 8:25:00 9:01:00 10:14:00 11:00:11 11:21:00 12:21:00 12:30:00 13:11:00 13:43:00 14:51:00 15:35:48  
Литвінчук Інна  
19 215 Гаманко Євген 3 7:36:00 7:43:00 8:31:00 9:07:00 10:27:00 11:21:10 11:23:00 12:23:00 12:32:00 13:17:00 13:52:00 15:08:00 16:00:15  
Сєрік Ілля  
20 214 Савенко Сергій 2 7:38:00 7:45:00         8:43:00              
Пономаренко Ілля  
21 220 Халаімов Денис 3 7:39:00                          
Дьомін Олександр  
22 003 Федотов Євген 4                            
   
23 004 Косов В'ячеслав 4