Динаміка змагання (Спорт)
День 1
ФІНІШ ЗД-1-КЧ-Стоп
Залікова група: 123
Позиція Екіпаж Залікова група Підсумок Відставання від лідера Відставання від попередн. Час старту ЗД Час відмітки Результат Середня швидкість км/г Результат попередніх ЗД Поточний штраф Сумарний штраф  
1 201 Новицький Богдан 1 2:14:55     7:07:00 9:16:55 2:09:55 93,08     0:05:00  
Поліщук Роман  
2 203 Кузнєцов Микола 2 2:23:01 0:08:06 0:08:06 7:11:00 9:34:01 2:23:01 84,56        
Євтєхов Віталій  
3 210 Гудолін Олександр 2 2:29:53 0:14:58 0:06:52 7:23:00 9:52:53 2:29:53 80,68        
Циро Дмитро  
4 221 Олейніков Олександр 2 2:34:35 0:19:40 0:04:42 7:19:00 9:53:35 2:34:35 78,23        
Лаврова Олена  
5 204 Коробський Володимир 2 2:36:30 0:21:35 0:01:55 7:13:00 9:49:30 2:36:30 77,27        
Пономаренко Вячеслав  
6 202 Горбань Валерій 2 2:37:24 0:22:29 0:00:54 7:21:00 9:58:24 2:37:24 76,83        
Ніколаєв Андрій  
7 211 Демерджи Арсен 1 2:38:06 0:23:11 0:00:42 7:29:00 10:02:06 2:33:06 78,99     0:05:00  
Ульяшов Михайло  
8 217 Лисяк Михайло 1 2:40:16 0:25:21 0:02:10 7:09:00 9:49:16 2:40:16 75,46        
Солодовник Іван  
9 207 Лівчак Всєвєд 3 2:41:06 0:26:11 0:00:50 7:37:00 10:18:06 2:41:06 75,07        
Сорокін Дмитро  
10 206 Рожков Сергій 3 2:42:22 0:27:27 0:01:16 7:31:00 10:13:22 2:42:22 74,48        
Бельський Володимир  
11 222 Кущинський Владислав 1 2:48:18 0:33:23 0:05:56 7:17:00 10:05:18 2:48:18 71,85        
Литвінчук Микола  
12 223 Щекін Сергій 1 2:57:45 0:42:50 0:09:27 7:25:00 10:22:45 2:57:45 68,03        
Петнко Ігор  
13 208 Халєєв Петро 2 3:00:26 0:45:31 0:02:41 7:35:00 10:35:26 3:00:26 67,02        
Маштак Максим  
14 231 Куршутов Альберт 3 3:12:55 0:58:00 0:12:29 7:33:00 10:45:55 3:12:55 62,69        
Ушатік Олег  
15 218 Гаманко Ксенія 1 3:29:11 1:14:16 0:16:16 7:41:00 11:00:11 3:19:11 60,71     0:10:00  
Литвінчук Інна  
16 209 Янукович Віктор 2 3:30:02 1:15:07 0:00:51 7:15:00 10:45:02 3:30:02 57,58        
Макаренко Володимир  
17 215 Гаманко Євген 3 3:38:10 1:23:15 0:08:08 7:43:00 11:21:10 3:38:10 55,43        
Сєрік Ілля  
18 216 Блажко Михайло 3 3:55:43 1:40:48 0:17:33 7:39:00 11:34:43 3:55:43 51,30        
Літинський Геннадій  
19 219 Попов Олександр 3 17:22:58 15:08:03 13:27:15 7:27:00 11:49:58 4:22:58 45,99   9:00:00 13:00:00  
Гінчук Андрій