Динаміка змагання (Спорт)
День 2
ФІНІШ ЗД-4-КЧ-СТОП
Залікова група: 123
Позиція Екіпаж Залікова група Підсумок Відставання від лідера Відставання від попередн. Час старту ЗД Час відмітки Результат Середня швидкість км/г Результат попередніх ЗД Поточний штраф Сумарний штраф  
1 201 Новицький Богдан 1 1:51:35     8:05:00 9:56:35 1:51:35 58,03        
Кондратієв Юрій  
2 202 Заплетал Мирослав 1 2:06:06 0:14:31 0:14:31 8:07:00 10:13:06 2:06:06 51,35        
Мартон Мацієж  
3 203 Кузнєцов Микола 2 2:08:51 0:17:16 0:02:45 8:17:00 10:25:51 2:08:51 50,25        
Циро Дмитро  
4 209 Янукович Віктор 2 2:12:03 0:20:28 0:03:12 8:09:00 10:21:03 2:12:03 49,04        
Макаренко Володимир  
5 222 Кущинський Владислав 1 2:17:39 0:26:04 0:05:36 8:15:00 10:32:39 2:17:39 47,04        
Литвінчук Микола  
6 211 Демерджи Арсен 1 2:20:20 0:28:45 0:02:41 8:13:00 10:33:20 2:20:20 46,14        
Ульяшов Михайло  
7 217 Лисяк Михайло 1 2:26:06 0:34:31 0:05:46 8:19:00 10:45:06 2:26:06 44,32        
Мещеряков Костянтин  
8 204 Коробський Володимир 2 2:36:17 0:44:42 0:10:11 8:11:00 10:47:17 2:36:17 41,43        
Пономаренко Вячеслав  
9 205 Нестерчук Вадим 2 2:46:14 0:54:39 0:09:57 8:33:00 11:19:14 2:46:14 38,95        
Загородний Олександр  
10 206 Рожков Сергій 3 2:47:19 0:55:44 0:01:05 8:27:00 10:14:19 1:47:19 60,34   1:00:00 1:00:00  
Бельський Володимир  
11 219 Попов Олександр 3 2:54:18 1:02:43 0:06:59 8:25:00 11:19:18 2:54:18 37,15        
Гінчук Андрій  
12 215 Сенітович Костянтин 1 2:58:48 1:07:13 0:04:30 8:29:00 11:27:48 2:58:48 36,21        
Сєрік Ілля  
13 224 Наумов Олег 1 3:02:16 1:10:41 0:03:28 8:21:00 11:23:16 3:02:16 35,53        
Солодовник Іван  
14 208 Халєєв Петро 2 3:17:04 1:25:29 0:14:48 8:23:00 10:40:04 2:17:04 47,24   1:00:00 1:00:00  
Маштак Максим  
15 225 Гаманко Ксенія 2 8:11:28 6:19:53 4:54:24 8:35:00 12:46:28 4:11:28 25,75   4:00:00 4:00:00  
Леонтьев Сергій  
16 207 Ливчак Всевед 3 20:11:08 18:19:33 11:59:40 8:54:00 10:56:08 2:02:08 53,02   17:46:00 18:09:00  
Сорокін Дмитро