Динаміка змагання (Спорт)
День 1
ФІНІШ ЗД-2-КЧ-СТОП
Залікова група: 123
Позиція Екіпаж Залікова група Підсумок Відставання від лідера Відставання від попередн. Час старту ЗД Час відмітки Результат Середня швидкість км/г Результат попередніх ЗД Поточний штраф Сумарний штраф  
1 227 Савенко Сергій 1 3:31:59     10:58:00 12:41:30 1:43:30 72,51 1:48:29      
Мальцев Денис  
2 201 Новицький Богдан 1 3:33:34 0:01:35 0:01:35 10:56:00 12:37:55 1:41:55 73,64 1:51:39      
Поліщук Роман  
3 222 Кущинський Владислав 1 3:48:58 0:16:59 0:15:24 11:06:00 12:56:27 1:50:27 67,95 1:58:31      
Литвінчук Микола  
4 217 Лисяк Михайло 1 3:56:39 0:24:40 0:07:41 11:02:00 12:58:32 1:56:32 64,40 2:00:07      
Солодовник Іван  
5 209 Янукович Віктор 2 4:02:43 0:30:44 0:06:04 11:00:00 12:59:03 1:59:03 63,04 2:03:40      
Макаренко Володимир  
6 214 Чекальов Євген 1 4:11:19 0:39:20 0:08:36 11:17:00 13:21:31 2:04:31 60,27 2:06:48      
Солопов Андрій  
7 203 Кузнєцов Микола 2 4:14:37 0:42:38 0:03:18 11:04:00 13:12:28 2:08:28 58,42 2:06:09      
Циро Дмитро  
8 211 Демерджи Арсен 1 4:56:50 1:24:51 0:42:13 11:08:00 13:51:19 2:43:19 45,95 2:13:31      
Ульяшов Михайло  
9 208 Халєєв Петро 2 5:13:45 1:41:46 0:16:55 12:01:00 14:35:39 2:34:39 48,53 2:39:06      
Маштак Максим  
10 231 Куршутов Альберт 3 5:16:33 1:44:34 0:02:48 12:05:00 14:37:05 2:32:05 49,35 2:40:28   0:04:00  
Ушатік Олег  
11 206 Рожков Сергій 3 5:24:49 1:52:50 0:08:16 11:42:00 14:37:47 2:55:47 42,69 2:29:02      
Бельський Володимир  
12 215 Сенітович Костянтин 1 6:02:19 2:30:20 0:37:30 12:03:00 15:27:04 3:24:04 36,78 2:38:15      
Сєрік Ілля  
13 218 Гаманко Ксенія 1 6:05:58 2:33:59 0:03:39 12:07:00 15:30:40 3:23:40 36,85 2:39:18   0:03:00  
Литвінчук Інна  
14 220 Кіндяков Андрій 2 6:09:45 2:37:46 0:03:47 12:33:00 15:21:47 2:48:47 44,46 3:06:58   0:14:00  
Короленко Артем  
15 207 Лівчак Всєвєд 3 7:46:42 4:14:43 1:36:57 12:44:00 15:00:55 2:16:55 54,81 3:23:47 2:00:00 2:06:00  
Сорокін Дмитро  
16 230 Акіменко Леонід 3 10:09:35 6:37:36 2:22:53 11:30:00 15:15:51 3:45:51 33,23 2:23:44 4:00:00 4:00:00  
Манастирський Микола  
17 216 Блажко Михайло 3 18:37:12 15:05:13 8:27:37 13:56:00 14:06:09 0:10:09 739,39 4:19:03 2:00:00 14:08:00  
Григоревський Андрій  
18 204 Коробський Володимир 2 20:40:54 17:08:55 2:03:42 14:17:00 14:22:54 0:05:54 999,99 5:49:00 6:00:00 14:46:00  
Пономаренко Вячеслав