Динаміка змагання (Спорт)
День 1
ФІНІШ ЗД-1-КЧ-СТОП
Залікова група: 123
Позиція Екіпаж Залікова група Підсумок Відставання від лідера Відставання від попередн. Час старту ЗД Час відмітки Результат Середня швидкість км/г Результат попередніх ЗД Поточний штраф Сумарний штраф  
1 227 Савенко Сергій 1 1:48:29     8:17:00 10:05:29 1:48:29 69,18        
Мальцев Денис  
2 201 Новицький Богдан 1 1:51:39 0:03:10 0:03:10 8:05:00 9:56:39 1:51:39 67,22        
Поліщук Роман  
3 222 Кущинський Владислав 1 1:58:31 0:10:02 0:06:52 8:21:00 10:19:31 1:58:31 63,32        
Литвінчук Микола  
4 217 Лисяк Михайло 1 2:00:07 0:11:38 0:01:36 8:15:00 10:15:07 2:00:07 62,48        
Солодовник Іван  
5 209 Янукович Віктор 2 2:03:40 0:15:11 0:03:33 8:07:00 10:10:40 2:03:40 60,69        
Макаренко Володимир  
6 203 Кузнєцов Микола 2 2:06:09 0:17:40 0:02:29 8:13:00 10:19:09 2:06:09 59,49        
Циро Дмитро  
7 214 Чекальов Євген 1 2:06:48 0:18:19 0:00:39 8:29:00 10:35:48 2:06:48 59,19        
Солопов Андрій  
8 211 Демерджи Арсен 1 2:13:31 0:25:02 0:06:43 8:11:00 10:24:31 2:13:31 56,21        
Ульяшов Михайло  
9 230 Акіменко Леонід 3 2:23:44 0:35:15 0:10:13 8:25:00 10:48:44 2:23:44 52,21        
Манастирський Микола  
10 219 Попов Олександр 3 2:26:19 0:37:50 0:02:35 8:27:00 10:53:19 2:26:19 51,29        
Гінчук Андрій  
11 206 Рожков Сергій 3 2:29:02 0:40:33 0:02:43 8:31:00 11:00:02 2:29:02 50,36        
Бельський Володимир  
12 215 Сенітович Костянтин 1 2:38:15 0:49:46 0:09:13 8:39:00 11:17:15 2:38:15 47,42        
Сєрік Ілля  
13 208 Халєєв Петро 2 2:39:06 0:50:37 0:00:51 8:37:00 11:16:06 2:39:06 47,17        
Маштак Максим  
14 218 Гаманко Ксенія 1 2:40:18 0:51:49 0:01:12 8:45:00 11:24:18 2:39:18 47,11     0:01:00  
Литвінчук Інна  
15 231 Куршутов Альберт 3 2:40:28 0:51:59 0:00:10 8:41:00 11:21:28 2:40:28 46,77        
Ушатік Олег  
16 220 Кіндяков Андрій 2 3:10:58 1:22:29 0:30:30 8:35:00 11:41:58 3:06:58 40,14     0:04:00  
Короленко Артем  
17 207 Лівчак Всєвєд 3 3:23:47 1:35:18 0:12:49 8:33:00 11:56:47 3:23:47 36,83        
Сорокін Дмитро  
18 204 Коробський Володимир 2 9:49:00 8:00:31 6:25:13 8:09:00 13:58:00 5:49:00 21,50   4:00:00 4:00:00  
Пономаренко Вячеслав  
19 216 Блажко Михайло 3 12:19:03 10:30:34 2:30:03 8:43:00 13:02:03 4:19:03 28,97   6:00:00 8:00:00  
Григоревський Андрій