Моніторинг 12.11.2011 22:26:53
День 1 Сходы выделены цветом
Порядок старту Екіпаж Група КЧ-0 СТАРТ ЗД-1 КП-1 КП-2 КП-3 ФІНІШ ЗД-1-КЧ-СТОП КЧ-0А (Сервіс вихід) СТАРТ-ЗД-2 КП-4 КП-5 КП-6 ФІНІШ ЗД-2-КЧ-СТОП  
 
1 201 Новицький Богдан 4 8:00:00 8:05:00 8:57:00 9:20:00 9:38:00 9:55:45 10:55:00 11:00:00 11:49:00 12:11:00 12:28:00 12:45:38  
Дем'яненко Володимир  
2 225 Лєонт'єв Сергій 2 8:02:00 8:07:00 9:09:00 9:36:00 10:00:00 10:21:42 11:21:00 11:26:00   11:29:00   11:30:41  
Давиденко Олег  
3 210 Гудолін Олександр 2 8:04:00 8:09:00 9:03:00 9:27:00 10:09:00 10:28:52 11:28:00 11:33:00 12:28:00 13:01:00      
Анісімов Михайло  
4 211 Кондратієв Юрій 2 8:06:00 8:11:00 9:08:00 9:33:00 9:55:00 10:13:38 11:13:00 11:18:00 12:14:00 12:40:00 13:02:00 13:21:54  
Солопов Андрій  
5 203 Кузнєцов Микола 2 8:08:00 8:13:00 9:07:00 9:35:00 10:04:00 10:33:17 11:33:00 11:38:00 12:33:00 13:04:00 13:38:00 14:04:10  
Циро Дмитро  
6 202 Попов Олександр 2 8:10:00 8:15:00   9:40:00   9:44:32 10:44:00 10:49:00   10:50:00   10:57:11  
Тєрєнт'єв Іван  
7 222 Кущинський Владислав 4 8:12:00 8:17:00 9:14:00 9:39:00 10:01:00 10:22:32 11:22:00 11:27:00   11:28:00   11:29:07  
Литвінчук Микола  
8 215 Кіндяков Андрій 4 8:14:00 8:19:00 9:29:00 10:01:00 10:26:00 11:09:13 12:30:00 12:35:00 13:51:00 14:22:00 14:48:00 15:11:24  
Сєрік Ілля  
9 209 Коробський Володимир 2 8:16:00 8:21:00 9:19:00 9:44:00 10:07:00 10:25:44 11:25:00 11:30:00 12:24:00 12:48:00 13:08:00 13:27:11  
Пономаренко Вячеслав  
10 212 Цируль Олег 4 8:18:00 8:23:00 9:30:00 9:57:00 10:23:00 10:43:31 11:43:00 11:50:00 12:48:00 13:15:00 13:37:00 13:57:52  
Пиріг Андрій  
11 205 Ковалев Андрій 2 8:20:00 8:25:00 9:25:00 9:52:00 10:15:00 10:34:07 11:34:00 11:40:00 12:35:00 13:01:00 13:22:00 13:41:27  
Панченко Олександр  
12 220 Демерджи Арсен 4 8:22:00 8:27:00 9:29:00 9:57:00 10:18:00 10:37:11 11:37:00 11:42:00 12:38:00 13:03:00      
Ульяшов Михайло  
13 216 Рожков Сергій 3 8:24:00 8:29:00 9:30:00 9:59:00 10:28:00 10:48:48 11:48:00 11:53:00 13:41:00 14:23:00   15:05:43  
Бельський Володимир  
14 217 Лисяк Михайло 4 8:26:00 8:31:00 9:40:00 10:33:00 10:55:00 11:17:45 12:17:00 12:22:00 13:21:00 13:48:00 14:11:00 14:32:24  
Солодовник Іван  
15 207 Ливчак Всевед 3 8:28:00 8:33:00 9:30:00 9:58:00 10:24:00 10:43:51 11:43:00 11:48:00 12:46:00 13:16:00 14:09:00 14:40:56  
Сорокін Дмитро  
16 219 Нероденко Володимир 3 8:30:00 8:35:00       11:32:24 12:32:00 12:39:00 13:43:00 14:13:00 14:42:00 15:04:16  
Комаров Ігор  
17 208 Халєєв Петро 3 8:32:00 8:37:00 9:58:00 10:35:00 11:05:00 11:31:02 12:31:00 12:37:00   12:38:00 13:11:00 13:39:10  
Маштак Максим  
18 218 Гаманко Ксенія 3 8:34:00 8:39:00 10:03:00 10:40:00 11:14:00 11:40:06 12:40:00 12:45:00 14:13:00 14:53:00 15:25:00    
Коваль Михайло  
19 002 Дадасов Володимир 5 8:35:00 8:40:00 9:37:00 10:09:00 10:31:00 10:51:28 11:51:00 11:56:00 12:51:00 13:20:00 13:43:00 14:04:41  
   
20 003 Федотов Євген 5 8:37:00 8:43:00 9:46:00 10:14:00 10:52:00 12:09:55 13:09:00 13:14:00 14:17:00 14:51:00 15:21:00    
   
21 005 Ерш Михайло 5 8:37:00 8:42:00 9:45:00 10:17:00 10:43:00 11:06:29 12:06:00 12:11:00 13:16:00 13:53:00 14:19:00 14:47:42  
   
22 007 Резніков Ігор 5 8:38:00 8:44:00 9:53:00 10:36:00 11:07:00 11:35:37 12:35:00 12:40:00 13:54:00 14:31:00 15:03:00    
   
23 020 Согин Вадим 5 8:41:00 8:46:00 10:01:00 10:36:00 11:07:00 11:35:33 12:53:00 12:58:00 14:22:00 15:11:00      
   
24 022 Позняк Іван 5 8:40:00 8:45:00 9:50:00 10:29:00 10:57:00 11:19:54 12:19:00 12:24:00 13:33:00 14:04:00 14:30:00 14:53:22  
Позняк Владислав  
25 214 Лісанов Сергій 3                          
Мамедов Руслан