Динаміка змагання (Спорт)
День 2
ФІНІШ ЗД-2-КЧ-СТОП
Залікова група: 234
Позиція Екіпаж Залікова група Підсумок Відставання від лідера Відставання від попередн. Час старту ЗД Час відмітки Результат Середня швидкість км/г Результат попередніх ЗД Поточний штраф Сумарний штраф  
1 201 Новицький Богдан 4 2:02:56     9:03:00 10:02:35 0:59:35 60,18 1:03:21      
Дем'яненко Володимир  
2 203 Кузнєцов Микола 2 2:07:19 0:04:23 0:04:23 9:07:00 10:09:53 1:02:53 57,02 1:04:26      
Циро Дмитро  
3 209 Коробський Володимир 2 2:12:34 0:09:38 0:05:15 9:05:00 10:10:48 1:05:48 54,49 1:06:46      
Пономаренко Вячеслав  
4 222 Кущинський Владислав 4 2:16:47 0:13:51 0:04:13 9:21:00 10:25:19 1:04:19 55,75 1:12:28      
Литвінчук Микола  
5 211 Кондратієв Юрій 2 2:22:48 0:19:52 0:06:01 9:09:00 10:18:52 1:09:52 51,32 1:12:56      
Солопов Андрій  
6 212 Цируль Олег 4 2:23:29 0:20:33 0:00:41 9:11:00 10:22:14 1:11:14 50,34 1:12:15      
Пиріг Андрій  
7 205 Ковалев Андрій 2 2:25:10 0:22:14 0:01:41 9:13:00 10:21:53 1:08:53 52,05 1:16:17      
Панченко Олександр  
8 225 Лєонт'єв Сергій 2 2:26:18 0:23:22 0:01:08 9:27:00 10:39:55 1:12:55 49,17 1:12:23   0:01:00  
Давиденко Олег  
9 216 Рожков Сергій 3 2:32:33 0:29:37 0:06:15 9:25:00 10:41:24 1:16:24 46,93 1:16:09      
Бельський Володимир  
10 207 Ливчак Всевед 3 2:33:41 0:30:45 0:01:08 9:19:00 10:32:14 1:13:14 48,96 1:20:27      
Сорокін Дмитро  
11 220 Демерджи Арсен 4 2:34:47 0:31:51 0:01:06 9:23:00 10:37:45 1:14:45 47,97 1:20:02      
Ульяшов Михайло  
12 210 Гудолін Олександр 2 2:35:28 0:32:32 0:00:41 9:33:00 10:40:21 1:07:21 53,24 1:28:07      
Анісімов Михайло  
13 219 Нероденко Володимир 3 2:35:50 0:32:54 0:00:22 9:31:00 10:47:03 1:16:03 47,15 1:17:47   0:02:00  
Комаров Ігор  
14 217 Лисяк Михайло 4 2:43:01 0:40:05 0:07:11 9:17:00 10:33:53 1:16:53 46,64 1:26:08      
Солодовник Іван  
15 215 Кіндяков Андрій 4 2:52:53 0:49:57 0:09:52 9:29:00 10:54:50 1:25:50 41,77 1:27:03      
Сєрік Ілля  
16 218 Гаманко Ксенія 3 3:10:04 1:07:08 0:17:11 9:57:00 11:30:17 1:33:17 38,44 1:36:47      
Коваль Михайло  
17 208 Халєєв Петро 3 3:20:46 1:17:50 0:10:42 9:54:00 11:30:30 1:36:30 37,16 1:44:16      
Маштак Максим