Динаміка змагання (Спорт)
День 2
Фініш ЗД-3-КЧ-Стоп-ЗП Вх
Залікова група: 234
Позиція Екіпаж Залікова група Підсумок Відставання від лідера Відставання від попередн. Час старту ЗД Час відмітки Результат Середня швидкість км/г Результат попередніх ЗД Поточний штраф Сумарний штраф  
1 201 Новицький Богдан 4 2:27:02     11:21:00 12:05:28 0:44:28 96,07 1:42:34      
Євтехов Віталій  
2 204 Циплаков Руслан 4 2:30:50 0:03:48 0:03:48 11:27:00 12:12:16 0:45:16 94,37 1:45:34      
Макаренко Володимир  
3 223 Янукович Віктор 2 2:33:16 0:06:14 0:02:26 11:25:00 12:11:33 0:46:33 91,77 1:46:43      
Осадчий Сергій  
4 203 Кузнєцов Микола 2 2:33:34 0:06:32 0:00:18 11:23:00 12:09:38 0:46:38 91,61 1:46:56      
Циро Дмитро  
5 210 Гудолін Олександр 2 2:34:11 0:07:09 0:00:37 11:31:00 12:18:51 0:47:51 89,28 1:46:20      
Калиницька Ірина  
6 209 Коробський Володимир 4 2:38:31 0:11:29 0:04:20 11:37:00 12:25:26 0:48:26 88,20 1:50:05      
Пономаренко Вячеслав  
7 225 Лєонт'єв Сергій 2 2:41:10 0:14:08 0:02:39 11:41:00 12:29:24 0:48:24 88,26 1:52:46      
Хєйфіц Антон  
8 222 Кущинський Владислав 4 2:42:07 0:15:05 0:00:57 11:29:00 12:17:12 0:48:12 88,63 1:53:55      
Литвінчук Микола  
9 217 Лисяк Михайло 4 2:45:29 0:18:27 0:03:22 11:33:00 12:27:58 0:54:58 77,72 1:49:31   0:01:00  
Мещеряков Костянтин  
10 202 Попов Олександр 2 2:48:43 0:21:41 0:03:14 11:39:00 12:29:36 0:50:36 84,43 1:58:07      
Тєрєнт'єв Іван  
11 216 Рожков Сергій 3 2:51:55 0:24:53 0:03:12 11:35:00 12:30:00 0:55:00 77,67 1:56:55      
Бельський Володимир  
12 224 Ніколаєв Олег 3 2:51:56 0:24:54 0:00:01 11:47:00 12:41:25 0:54:25 78,51 1:57:31      
Мацкєвіч Андрій  
13 211 Кондратієв Юрій 2 3:07:03 0:40:01 0:15:07 11:43:00 12:31:54 0:48:54 87,36 2:17:09   0:01:00  
Солопов Андрій  
14 215 Кіндяков Андрій 4 3:31:15 1:04:13 0:24:12 11:45:00 13:14:56 1:29:56 47,50 2:01:19      
Сєрік Ілля  
15 207 Ливчак Всевед 3 3:34:28 1:07:26 0:03:13 11:55:00 12:50:59 0:55:59 76,31 2:38:29      
Сорокін Дмитро  
16 220 Демерджи Арсен 4 3:54:29 1:27:27 0:20:01 11:53:00 12:46:03 0:53:03 80,53 2:46:26   0:15:00  
Ульяшов Михайло  
17 218 Гаманко Ксенія 3 4:03:44 1:36:42 0:09:15 12:04:00 13:22:33 1:18:33 54,39 2:44:11   0:01:00  
Коваль Михайло  
18 208 Халєєв Петро 3 9:15:36 6:48:34 5:11:52 12:02:00 13:36:59 1:34:59 44,98 2:40:37 3:00:00 5:00:00  
Маштак Максим