Динаміка змагання (Спорт)
День 2
Фініш ЗД-2-КЧ-Стоп-РенВх
Залікова група: 234
Позиція Екіпаж Залікова група Підсумок Відставання від лідера Відставання від попередн. Час старту ЗД Час відмітки Результат Середня швидкість км/г Результат попередніх ЗД Поточний штраф Сумарний штраф  
1 201 Новицький Богдан 4 1:42:34     9:29:00 10:16:53 0:47:53 89,22 0:54:41      
Євтехов Віталій  
2 204 Циплаков Руслан 4 1:45:34 0:03:00 0:03:00 9:35:00 10:25:31 0:50:31 84,57 0:55:03      
Макаренко Володимир  
3 210 Гудолін Олександр 2 1:46:20 0:03:46 0:00:46 9:41:00 10:31:17 0:50:17 84,96 0:56:03      
Калиницька Ірина  
4 223 Янукович Віктор 2 1:46:43 0:04:09 0:00:23 9:33:00 10:23:01 0:50:01 85,41 0:56:42      
Осадчий Сергій  
5 203 Кузнєцов Микола 2 1:46:56 0:04:22 0:00:13 9:31:00 10:20:46 0:49:46 85,84 0:57:10      
Циро Дмитро  
6 209 Коробський Володимир 4 1:50:05 0:07:31 0:03:09 9:45:00 10:38:36 0:53:36 79,70 0:56:29      
Пономаренко Вячеслав  
7 217 Лисяк Михайло 4 1:50:31 0:07:57 0:00:26 9:43:00 10:34:05 0:51:05 83,63 0:58:26   0:01:00  
Мещеряков Костянтин  
8 225 Лєонт'єв Сергій 2 1:52:46 0:10:12 0:02:15 9:49:00 10:41:59 0:52:59 80,63 0:59:47      
Хєйфіц Антон  
9 222 Кущинський Владислав 4 1:53:55 0:11:21 0:01:09 9:37:00 10:31:00 0:54:00 79,11 0:59:55      
Литвінчук Микола  
10 216 Рожков Сергій 3 1:56:55 0:14:21 0:03:00 9:39:00 10:37:56 0:58:56 72,49 0:57:59      
Бельський Володимир  
11 224 Ніколаєв Олег 3 1:57:31 0:14:57 0:00:36 9:53:00 10:47:59 0:54:59 77,70 1:02:32      
Мацкєвіч Андрій  
12 202 Попов Олександр 2 1:58:07 0:15:33 0:00:36 9:47:00 10:38:42 0:51:42 82,63 1:06:25      
Тєрєнт'єв Іван  
13 215 Кіндяков Андрій 4 2:01:19 0:18:45 0:03:12 9:51:00 10:47:57 0:56:57 75,01 1:04:22      
Сєрік Ілля  
14 211 Кондратієв Юрій 2 2:18:09 0:35:35 0:16:50 9:56:00 10:47:08 0:51:08 83,55 1:26:01   0:01:00  
Солопов Андрій  
15 207 Ливчак Всевед 3 2:38:29 0:55:55 0:20:20 9:59:00 11:10:36 1:11:36 59,66 1:26:53      
Сорокін Дмитро  
16 208 Халєєв Петро 3 2:40:37 0:58:03 0:02:08 10:07:00 11:23:10 1:16:10 56,09 1:24:27      
Маштак Максим  
17 218 Гаманко Ксенія 3 2:45:11 1:02:37 0:04:34 10:09:00 11:24:35 1:15:35 56,52 1:28:36   0:01:00  
Коваль Михайло  
18 220 Демерджи Арсен 4 2:46:26 1:03:52 0:01:15 10:19:00 11:14:38 0:55:38 76,79 1:50:48      
Ульяшов Михайло