Моніторинг 07.08.2011 18:36:19
День 2 Сходы выделены цветом
Порядок старту Екіпаж Група КЧ-0 Старт ЗД-1 КП-1/1 "Перше" Фініш 3Д-1-КЧ-Стоп КЧ-1 Старт ЗД-2 КП-2/1 "Друге" КП-3/1 "Третє" Фініш ЗД-2-КЧ-Стоп КЧ-2 Старт ЗД-3 КП-1/2 "Перше" Фініш 3Д-3-КЧ-Стоп КЧ-3 Старт ЗД-4 КП-2/2 "Друге" КП-3/2 "Третє" Фініш ЗД-4-КЧ-Стоп  
 
1 203 Кузнєцов Микола 2 6:00:00 6:05:00 6:48:00 7:13:52 7:38:00 7:40:00 8:09:00 8:33:00 9:15:37 10:15:00 10:20:00 11:02:00 11:30:02 11:55:00 11:57:00 12:24:00 12:48:00 13:31:39  
Циро Дмитро  
2 211 Кондратієв Юрій 2 6:02:00 6:07:00 6:49:00 7:19:43 7:44:00 7:47:00 8:14:00 8:38:00 11:33:23 12:47:00 12:52:00 13:38:00 14:08:45 14:33:00 14:35:00 15:05:00 15:29:00 16:13:18  
Солопов Андрій  
3 209 Коробський Володимир 2 6:04:00 6:09:00 7:38:00 8:19:00 8:44:00 8:48:00 9:25:00 9:53:00 10:41:34 11:41:00 11:46:00 12:43:00 13:24:31 13:49:00 13:51:00        
Лісанов Сергій  
4 201 Новицький Богдан 4 6:08:00 6:13:00 6:48:00 7:18:33 7:43:00 7:45:00 8:09:00 8:30:00 9:07:43 10:07:00 10:12:00 10:55:00 11:19:14 11:44:00 11:46:00 12:18:00 12:39:00 13:16:36  
Євтехов Віталій  
5 222 Кущинський Владислав 4 6:10:00 6:15:00 6:56:00 8:20:30 11:46:00 11:49:00 12:22:00 12:45:00 13:24:29 13:44:00 13:53:00             14:05:47  
Литвінчук Микола  
6 210 Гудолін Олександр 2 6:12:00 6:17:00 7:02:00 7:30:51 7:55:00 7:57:00 8:37:00 9:02:00 9:52:16 10:52:00 10:57:00 11:39:00 12:08:44 12:33:00 12:35:00 13:08:00 13:33:00 14:15:09  
Калиницька Ірина  
7 206 Нестерчук Вадим 2 6:14:00 6:19:00 7:11:00 7:43:00 8:08:00 8:10:00 8:47:00 9:15:00 10:02:14 11:02:00 11:07:00 12:50:00 13:21:09 13:46:00 13:48:00 14:24:00 14:50:00 15:48:12  
Яворський Павло  
8 215 Кіндяков Андрій 4 6:20:00 6:25:00 7:24:00 8:10:33 8:35:00 8:37:00 9:19:00 9:50:00 10:42:17 12:02:00 12:07:00 13:10:00 13:51:04 14:16:00 14:18:00 15:02:00 15:37:00 16:34:42  
Сєрік Ілля  
9 217 Лисяк Михайло 4                                      
Солодовник Іван  
10 221 Шавіні Фредерік 2 6:19:00 6:24:00 7:06:00 7:32:38 7:55:00 7:59:00 8:45:00 9:09:00 9:49:45 10:49:00 10:54:00 11:33:00 11:59:09 12:23:00 12:25:00 13:00:00 13:24:00 14:04:28  
Шавіні Карін  
11 216 Рожков Сергій 4 6:21:00 6:26:00             7:31:58 8:58:00 9:03:00             10:47:20  
Бельський Володимир  
12 202 Попов Олександр 2 6:24:00 6:29:00 7:17:00 7:47:32 8:12:00 8:14:00 8:51:00 9:15:00 9:59:35 10:59:00 11:04:00 11:52:00 12:22:58 12:47:00 12:49:00 13:24:00 13:49:00 14:35:51  
Короленко Артем  
13 207 Ливчак Всевед 4 6:26:00 6:31:00   7:54:08 8:19:00 8:21:00     10:08:05 11:08:00 11:13:00   12:10:34 12:35:00 12:36:00     14:02:42  
Сорокін Дмитро  
14 220 Демерджи Арсен 4                                      
Ульяшов Михайло  
15 005 Ерш Михайло 5 6:30:00 6:35:00 7:26:00 7:59:07 8:24:00 8:28:00 9:00:00 9:29:00 10:20:44 11:20:00 11:25:00 12:19:00 12:54:06 13:19:00 13:21:00 13:54:00 14:29:00 15:28:42  
   
16 008 Косов В'ячеслав 5 6:42:00 6:47:00 7:45:00 8:28:48 9:14:00 9:20:00 10:00:00 10:40:00 11:37:42 13:03:00 13:08:00 14:15:00 14:52:59 15:19:00 15:21:00 16:05:00 16:43:00 17:24:19  
   
17 003 Федотов Євген 5 6:50:00 6:56:00 7:50:00 8:28:50 9:14:00 9:18:00 9:59:00 10:40:00 11:37:44 13:02:00 13:07:00 14:15:00 14:53:09 15:19:00 15:22:00 16:05:00 16:43:00 17:24:17  
   
18 002 Дадасов Володимир 5 6:36:00 6:41:00 7:28:00 7:58:46 8:23:00 8:26:00 9:05:00 9:42:00 10:31:31 11:31:00 11:36:00 12:20:00 12:50:06 13:15:00 13:16:00 13:51:00 14:42:00 15:28:26  
   
19 001 Логвиненко Сергій  5 6:38:00 6:43:00 7:33:00 8:06:39 8:31:00 8:35:00 9:40:00 10:18:00 11:14:44 12:18:00 12:23:00 13:10:00 13:42:28 14:07:00 14:09:00 14:50:00 15:22:00 16:15:46  
   
20 007 Петренко Володимир 5                                      
   
21 010 Хорошевський Андрій 5                                      
   
22 009 Баликін Роман 5