Моніторинг 18.04.2010 20:18:45
День 2 Сходы выделены цветом
Порядок старту Екіпаж Група КЧ-0 Старт ЗД-1 СФ-1 СФ-2 КП-1 КП-2 СФ-3 СФ-4 КП-3 Фініш ЗД1-Стоп ренорм вх. Ренорм. вих., сервіс вх. КЧ-1 Сервіс вих. Старт ЗД-2 СФ-5 СФ-6 КП-4 КП-5 СФ-7 СФ-8 КП-6 Фініш ЗД2-Стоп сервіс вх. КЧ-2 Сервіс вих. Старт ЗД-3 СФ-9 СФ-10 КП-7 КП-8 СФ-11 СФ-12 КП-9 Фініш ЗД3-Стоп сервіс вх. КЧ-3 Сервіс вих. Старт ЗД-4 СФ-13 СФ-14 КП-10 КП-11 СФ-15 СФ-16 КП-12 Фініш ЗД4-Стоп-закр. парк  
 
1 201 Новицький Богдан 4 8:00:00 8:07:00     8:25:00 8:42:00     8:58:00 9:02:21 9:32:00 10:02:00 10:07:00     10:23:00 10:38:00     10:54:00 10:57:56 11:07:00 11:12:00     11:28:00 11:43:00     11:58:00 12:02:06 12:22:00 12:27:00     12:42:00 12:57:00     13:13:00 13:15:56  
Євтехов Віталій  
2 213 Осадчук Василь 2 8:02:00 8:09:00     8:29:00 8:55:00     9:18:00 9:22:49 9:36:00 10:06:00 10:11:00     10:30:00 10:49:00     11:08:00 11:12:42 11:22:00 11:27:00     11:46:00 12:06:00     12:27:00 12:31:19 12:51:00 12:56:00     13:15:00 13:34:00     13:53:00 13:57:24  
Козловський Дмитро  
3 205 Бурняшев Максим 4 8:04:00 8:11:00     8:30:00 8:47:00     9:04:00 9:08:04 9:34:00 10:04:00 10:09:00     10:26:00 10:42:00     10:59:00 11:02:34 11:12:00 11:17:00     11:34:00 11:55:00     12:12:00 12:16:20 12:36:00 12:41:00     12:58:00 13:15:00     13:32:00 13:35:37  
Коваль Михайло  
4 207 Ливчак Всевед 3 8:06:00 8:13:00     8:35:00 8:59:00     9:21:00 9:26:01 9:40:00 10:10:00 10:15:00     10:36:00 10:57:00     11:27:00 11:35:06 12:04:00 12:09:00     12:33:00 13:00:00     13:25:00 13:30:03 13:50:00 13:55:00     14:18:00 14:41:00     15:09:00 15:15:44  
Мамедов Руслан  
5 211 Серік Ілля 3 8:08:00 8:15:00     8:38:00 9:04:00     9:27:00 9:32:22 9:46:00 10:16:00 10:21:00     10:43:00 11:04:00     11:27:00 11:31:58 11:41:00 11:46:00     12:11:00 12:33:00     12:56:00 13:00:33 13:20:00 13:25:00     13:47:00 14:10:00     14:38:00 14:43:05  
Дупак Михайло  
6 217 Кузнєцов Микола 2 8:10:00 8:17:00     8:37:00 8:59:00     9:20:00 9:24:53 9:38:00 10:08:00 10:13:00     10:33:00 10:53:00     11:14:00 11:17:43 11:27:00 11:32:00     11:51:00 12:10:00     12:29:00 12:32:49 12:52:00 12:58:00     13:17:00 13:35:00     13:53:00 13:57:54  
Лялька Віктор  
7 206 Попов Олександр 2 8:12:00 8:19:00     8:39:00 9:04:00     9:24:00 9:28:46 9:42:00 10:12:00 10:17:00     10:37:00 10:56:00     11:17:00 11:23:05 11:33:00 11:38:00     11:58:00 12:18:00     12:37:00 12:41:30 13:01:00 13:07:00     13:26:00 13:44:00          
Пташнік Олександр  
8 215 Добровольський Орест 2 8:14:00 8:21:00     8:46:00 9:08:00     10:10:00 10:15:45 10:15:00 10:52:00 10:57:00     11:29:00 11:53:00     12:19:00 12:24:40 12:34:00 12:39:00     13:03:00 13:26:00     13:50:00 13:55:24 14:15:00 14:20:00     14:43:00 15:08:00     15:31:00 15:36:30  
Підгорецький Егор  
9 209 Кущинський Владислав 4 8:16:00 8:23:00     8:43:00 9:04:00     9:24:00 9:29:09 9:44:00 10:14:00 10:19:00     10:38:00 10:57:00     11:16:00 11:19:54 11:29:00 11:34:00     11:53:00 12:11:00     12:30:00 12:34:26 12:54:00 13:00:00                  
Циро Дмитро  
10 210 Гудолін Олександр 3 8:18:00 8:25:00     8:46:00 9:16:00     9:41:00 9:45:34 9:52:00 10:43:00 10:48:00     11:09:00 11:29:00     11:50:00 11:54:38 12:04:00 12:11:00     12:30:00 12:50:00     13:10:00 13:14:08 13:34:00 13:39:00     13:59:00 14:17:00     14:37:00 14:41:00  
Калиницька Ірина  
11 202 Осадчий Сергій 2 8:20:00 8:27:00     8:48:00 9:08:00     9:28:00 9:32:29 9:48:00 10:18:00 10:23:00     10:42:00 11:00:00     11:20:00 11:23:44 11:33:00 11:40:00     11:59:00 12:18:00     12:36:00 12:40:43 13:00:00 13:05:00     13:24:00 13:41:00     13:59:00 14:03:09  
Макаренко Володимир  
12 208 Коробський Володимир 2 8:22:00 8:29:00     8:50:00 9:18:00     9:40:00 9:45:19 9:50:00 10:20:00 10:25:00     10:45:00 11:07:00     11:28:00 11:32:53 11:42:00 11:48:00     12:08:00 12:28:00     12:48:00 12:52:05 13:12:00 13:17:00     13:36:00 13:55:00     14:15:00 14:19:34  
Лісанов Сергій  
13 214 Левченко Генадій 3 8:24:00 8:31:00     8:57:00                                                                          
Суслов Володимир  
14 004 Федотов Євген 5 8:25:00 8:33:00     8:57:00 9:22:00     10:04:00 10:11:55 10:13:00 10:46:00 10:51:00     11:10:00 11:33:00     11:56:00 12:00:36 12:09:00 12:17:00     12:37:00 12:59:00     13:21:00 13:26:35 13:46:00 13:57:00     14:18:00 14:40:00     15:02:00 15:06:19  
   
15 005 Волошко Дмитро 5 8:28:00 8:35:00     8:56:00 9:21:00     9:45:00 9:50:37 9:55:00 10:25:00 10:30:00     10:59:00 11:25:00     11:48:00 11:53:20 12:03:00 12:12:00     12:35:00 12:58:00     13:18:00 13:22:57 13:42:00 13:47:00     14:11:00 14:32:00     14:52:00 14:57:12  
   
16 002 Логвіненко Сергій  5 8:30:00 8:37:00     9:38:00 10:04:00     10:30:00 10:35:51 10:35:00 11:05:00 11:10:00     11:34:00 11:58:00     12:23:00 12:28:12 12:38:00 12:43:00     13:07:00 13:31:00     13:56:00 14:01:16 14:21:00 14:26:00     14:49:00 15:11:00     15:35:00 15:39:54  
   
17 003 Герштейн Дмитро 5 8:32:00 8:39:00     9:19:00 9:42:00     10:05:00 10:10:29 10:11:00 10:41:00 10:46:00     11:08:00                                                    
   
18 007 Позняк Іван 5 8:34:00 8:41:00     9:03:00 9:28:00     9:50:00 9:55:55 9:57:00 10:27:00 10:32:00     10:53:00 11:14:00     11:36:00 11:41:19 11:51:00 11:56:00     12:17:00 12:37:00     12:59:00 13:04:22 13:24:00 13:29:00     14:00:00 14:31:00     14:59:00 15:05:31  
   
19 006 Осіпов Дмитро 5 8:36:00 8:43:00     9:19:00 9:46:00     10:16:00 10:22:22 10:22:00 10:53:00 10:58:00     11:22:00 11:47:00     12:11:00 12:17:13 12:27:00 12:32:00     12:56:00 13:21:00     13:46:00 13:51:49 14:11:00 14:16:00     14:40:00 15:05:00     15:34:00 15:40:31  
   
20 033 Максименко Роман 5 8:38:00 8:45:00     9:12:00 9:38:00     10:02:00 10:08:04 10:09:00 10:39:00 10:44:00     11:07:00 11:29:00     11:52:00 11:57:54 12:07:00 12:15:00     12:38:00 13:00:00     13:23:00 13:28:14 13:48:00 13:59:00     14:22:00 14:43:00     15:05:00 15:10:09