Моніторинг 17.04.2010 19:56:17
День 1 Сходы выделены цветом
Порядок старту Екіпаж Група Старт Фініш  
 
1 025 Шакін Володимир 4 16:00:00 16:02:57  
   
2 024 Карпов Ігор 4 16:00:00 16:03:15  
   
3 013 Мамров Юрій 4 16:00:00 16:03:02  
   
4 015 Дундій Тарас 4 16:00:00 16:03:22  
   
5 026 Лукаш Олег 4 16:00:00 16:03:08  
   
6 027 Колесніков Роман 4 16:00:00 16:02:50  
   
7 023 Кравцов Анатолій 4 16:00:00 16:03:03  
   
8 021 Годлевський Олексій 4 16:00:00 16:02:40  
   
9 030 Сметана Олександр 4 16:00:00 16:03:06  
   
10 019 Стеблянко Дмитро 4 16:00:00 16:02:51  
   
11 020 Голинський Михайло 4 16:00:00 16:02:53  
   
12 011 Недачин Павло 4 16:00:00 16:02:54  
   
13 014 Пащинський Олег 4 16:00:00 16:03:11  
   
14 012 Гришанов Сергій 4 16:00:00 16:03:28  
   
15 016 Величко Ігор 4 16:00:00 16:03:42  
   
16 017 Педченко В'ячеслав 4 16:00:00 16:02:52  
   
17 037 Кобилінський Анатолій 3 16:00:00 16:03:39  
   
18 036 Анікєєв Ілля 3 16:00:00 16:03:02  
   
19 034 Болковітов Олександр 3 16:00:00 16:02:51  
   
20 031 Согин Вадим 3 16:00:00 16:03:01  
   
21 124 Яснiцький Максим 1 16:00:00 16:04:36  
Яснiцька Тетяна  
22 125 Леонт'єв Сергій 1 16:00:00 16:03:36  
Хейфіц Антон  
23 121 Чачашвілі Альберт 1 16:00:00 16:03:10  
Гуменюк Борислав  
24 118 Угринюк Олексій 1 16:00:00 16:03:42  
Ісаков Андрій  
25 128 Ясель Ігор 2 16:00:00 16:03:55  
Ясель Артем  
26 116 Захаркін Вадим 2 16:00:00 16:03:42  
Першиков Валерій  
27 129 Рожков Сергій 1 16:00:00 16:03:40  
Бельський Володимир  
28 114 Лелі Василь 2 16:00:00 16:04:17  
Шаропов Леонід  
29 113 Грейдин Олександр 2 16:00:00 16:03:47  
Золотов Глеб  
30 112 Марков Віктор 2 16:00:00 16:03:30  
Губарь Дмитро  
31 103 Єрофєєв Олег 2 16:00:00 16:03:32  
Лещенко Олексій  
32 109 Зворигін Олександр 2 16:00:00 16:03:50  
Маштак Максим  
33 107 Цокало Сергій 1 16:00:00 16:03:50  
Ушатік Олег  
34 105 Куршутов Альберт 1 16:00:00 16:04:07  
Кунаков Ігор  
35 108 Халєєв Петро 1 16:00:00 16:03:50  
Агронов Олександр  
36 117 Бескоровайний Генадій 1 16:00:00 16:04:15  
Туровський Костянтин  
37 123 Студинський Віктор 2 16:00:00 16:03:41  
Студинська Ольга  
38 127 Сухецький В'ячеслав 2 16:00:00 16:03:53  
Сухецький Олександр  
39 111 Лук`янчук Олександр 2 16:00:00 16:04:00  
Черниш Костянтин  
40 115 Бідюк Віктор 2 16:00:00 16:03:31  
Кривицька Анна  
41 126 Василенко Альфред 2 16:00:00 16:03:36  
Швиряев  Артур  
42 010 Фінк Антон 3 16:00:00 16:03:41  
Гута Андрій